Masáž prostaty povznáša k nebesiam

Keď si osamelý muž nájde chvíľku času len sám pre seba, môže sa venovať svojim záľubám, medzi ktorými to môže byť aj masturbácia. Niektorí ľudia sa pri tomto výraze križujú a považujú tento fyzický akt za niečo vyslovene nemravné a úchylné, ale pritom sú v skutočnosti úchylní skôr oni, pretože toto je úplne prirodzená súčasť života. Pri masturbácii sa totiž uvoľní energia a zlepší prúdenie lymfy, čo podporí aj imunitný systém a ďalšie časti organizmu. Dosiahnutie orgazmu pri masturbácii má veľmi očistný efekt a kto masturbuje pravidelne, a možno aj niekoľkokrát denne, preukazuje svojmu telu významnú službu.

nahé dievča

Súčasťou masturbácie býva aj dráždenie erotogénnych zón. Mnohé ženy sa domnievajú, že muži iba stimulujú prekrvovanie a erekciu penisu, a že tým dosahujú vyvrcholenie, ale na mužskom tele je tiež množstvo erotogénnych oblastí, s ktorými sa muži radi pohrajú. Mnohé z nich vzrušuje hladenie plôšok chodidiel a dráždenie pupku a niektorým vyhovuje aj análne dildo. Zasúvajú do zadku rôzne typy vibrátorov a medzi nimi aj špeciálne dildo na masáž prostaty.

dievča v klobúku

Dráždenie prostaty je veľmi vzrušujúca a muži môžu dosahovať mocné orgazmy aj viackrát za sebou. Niektorí ľudia to nazývajú mužským G bodom a tí, čo sa naozaj neboja experimentovať, získajú za odmenu takú rozkoš, o ktorej sa im doteraz ani nesnívalo. Spočiatku môžete mať pocit, že ste homosexuálne orientovaný, a že toto je typické práve pre homosexuálov, ale toto je iba hlúpy mýtus.

Oveľa lepšie, než masáž prostaty v rámci masturbácie, je však masérsky úkon od profesionálky. Spolu s masážou vám odovzdáva aj svoju energiu a hlavne je to žena. Od ženy to akosi chutí viac, stačí len odhodiť falošný stud a dopriať si niečo krásne, čo ste doteraz neprežil. Masáže prostaty sú súčasťou tantra masáží a ich obľuba rastie rýchlym tempom vzhľadom na to, že už mnoho mužov našlo odvahu preskúmať oblasti svojho tela, ktoré považovali mnoho rokov za úplné tabu.