Darček

Pánske skinny jeans môžu byť ideálnym darčekom pre mužov. Pokiaľ chcete svojho muža prekvapiť a vykúzliť mu úsmev na tvári, skúste mu darovať pánske skinny jeans, ktoré na postave vyzerajú úplne úžasne. Navyše postavu zoštíhľujú, čo je obrovská výhoda pre tých mužov, ktorí sú trošku pri tele. S pánskymi skinny jeans majú ale jedinečnú šancu zažiariť. Tieto džínsy vyzerajú naozaj elegantne. Kam všade ich muži vynosia? Do baru – pokiaľ muž ide do baru, vezme si džínsy a ide.

s

Slečny sa za ním budú otáčať. Džínsy vyzerajú na postave krásne a elegantne. Je možnosť si vybrať z väčšej rady prevedení. Buď mu kúpite klasické džínsy alebo roztrhané (tak, ako je to teraz v móde). Každopádne dajte na moju radu. Pokiaľ sa blíži sviatok, narodeniny vášho muža alebo spoločné výročie, práve pánske džínsy sú ideálnym darčekom, ktorý žiadneho muža neurazí, práve naopak. S pánskymi džínsami sa dá urobiť plno parády. Výhoda je v tom, že pánske skinny jeans skombinujete skoro s čímkoľvek – či už je to basic tričko, ktoré sa outfitu vždy hodí najviac, alebo napríklad kockovaná, alebo jednofarebná košeľa. Možností je veľa, stačí si vybrať tú, ktorá vášmu mužovi najviac vyhovuje.

as

Nie je ale pravidlom, že nutne pánske džínsy musíte venovať partnerovi. Pokiaľ žiadneho nemáte, môžete ich venovať napríklad svojmu otcovi, alebo dedovi. Fantázii sa medze nekladú. Pánske skinny jeans majú v mnohých farbách. Takými najzákladnejšími sú čierna, biela, hnedá a šedá. Pokiaľ chcete zvoliť trochu netradičnejšiu farbu, môžete mu kúpiť džínsy vo vínovo červenej, tmavo zelenej, alebo modrej farbe. Každá farba na postave vyzerá dobre. Ide len o to vždy zladiť pánske džínsy s outfitom. Najlepšie sa zladzuje čierna a biela farba, tá sa hodí skoro ku všetkému. Pokiaľ teda nemáte ešte vhodný darček, nezúfajte, stále je čas ich nakúpiť.