Dokonalá je pomalá masáž penisu

Zatúžili ste o obdarovaní svojho partnera, len neviete, či mu máte niečo kúpiť alebo vyhotoviť? Ak má nejaký sviatok, či už narodeniny alebo meniny, môžete ho odmeniť aj inak a dopriať mu nezabudnuteľné pocity z rozkoše. Ako docielite to, aby sa váš partner cítil ako v oblakoch? Doprajte mu neodolateľnú masáž penisu privatportal.sk. Nepoznám muža, ktorý by nemal rád, keď ho začne jeho partnerka vyzliekať. Už len ten pohľad na mužské telo, ktoré začína prudšie a rýchlejšie dýchať, je ako pohľad pre bohov. Zatúžili ste po darčeku, ktorý si zapamätá na celý život? Práve vhodným riešením je masáž penisu. Partnerov penis začína tvrdnúť pri vašich dotykoch, ktoré praktizujete po celom partnerovom tele?

vášeň

Je to úplne prirodzená vec. Dokonca žiadaná pre ďalšie pokračovanie vášho darčeka. Prejdite jemne rukami po jeho stoporenom pohlavnom úde a uvidíte, čo to vo vašom partnerovi vyvolá. Čakajte na reakciu. Čakať nemusíte vôbec dlho. Reakcia príde okamžite. Penis je už v tvare, aký si predstavujete na pokračovanie vašich erotických hrátok? Každý muž má rád, ak sa mu s penisom hrá a vychutnáva si ho jeho partnerka. Partnerka chytí stoporený penis svojimi rukami a začne ho jemne oblizovať. Navlhčuje ho. Vloží si ho do úst a začne pomaly postupovať hore a dole a sať stoporený úd.

milovanie

Uvidíte, čo bude prežívať váš partner. Bude v siedmom nebi. Dokončite túto činnosť až dokonca. Ak to budete robiť veľmi pomaly, erekcia príde až neskôr a váš partner si dokonale vychutná neskutočne šialené, ale príjemné pocity. Nastane vyvrcholenie a vy mu môžete dopriať ešte aj pohľad na vašu tvár celú od ejakulátu. Čo viac si môže váš partner želať práve na narodeniny alebo meniny? Dali ste mu neskutočný blažený pocit a to nahradí všetky kupované alebo vyrobené darčeky. Práve takéto venovanie sa partnerovi je vhodné kedykoľvek vo vašom živote.