Znovu nájdenie stratenej harmónie

Tantra alebo tantrizmus je chápané ako unikátne náboženstvo, filozofia, umenie hier so sexuálnymi energiami, učenie, životný štýl a druh meditačného cvičenia. Tantra ako taká vznikla v starovekej Indii pred niekoľkými tisíckami rokov, možno aj dávnejšie. Presný dátum je komplikované určiť, navyše, ked niektoré zdroje prichádzajú s novými teóriami. Jedna z nich je toho typu, že tantrické masáže tu mohli byť skutočne veľmi dlho, len boli udržiavané v tajnosti, pravdepodobne skupinkou takzvaných bohom vyvolených, ktorí sa snažili udržať tajomstvá tohto unikátneho učenia. Či už to je alebo nie je pravda, nič to nemení na fakte, že tantra bola a stále aj je žiadaným a vyhľadávaným náboženstvom ponúkajúcim unikátne myšlienky.

masáž

Vzniklo spojením dvoch celosvetovo známejších náboženstiev, avšak stále má čo ponúknuť so svojho originálneho učenia. Každým dňom si získava nových prívržencov a oddaných nasledovníkov. Učí nás, ako milovať seba samých a ako prijať vlastné telo so všetkými jeho chybami. Tantra bola preslávená najmä vdaka tantrickým masážam, ktoré si ľudia po celom svete okamžite zamilovali. Tantrické masáže sú na míle vzdialené bežným masážam, ktoré množstvo ľudí pozná z bežného života.

relac

V rámci týchto masáží je uspokojené ako fyzické telo klienta, tak aj to nehmotné. Tantrizmus ako nábožensky a filozoficky orientovaný smer sa presne týmto spôsobom odráža aj v tantrických masážach. Tantrické masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, ktoré ľudí lákajú na cenovo aj obsahovo atraktívne tantrické masážne programy. Tieto masážne programy sú pripravené tak, aby si spomedzi nich dokázal vybrať skutočne každý. Tantrické masáže sú nezabudnuteľným zážitkom, v rámci ktorého máte možnosť spoznávať vlastnú sexualitu a ponárať sa do hĺbok vlastnej mysle. Objednáva sa prostredníctvom online formulára.