Ponuka virtuálneho sídla

Virtuálne sídlo Bratislava predstavuje netypickú, ale zato modernú a zaujímavú službu, ktorá slúži ako sídlo. Tato možnosť je výhodná pre mnohé právnické osoby, ktorými môžu byť nejaké firmy či spoločnosti. Dalo by sa povedať, že je akousi alternatívou, čo sa týka používania sídla pre podnikateľský život. Ponúkajú ju špecializované firmy či subjekty, svojim klientom. Využívať túto službu môžu všetci podnikatelia a živnostníci. Tato možnosť je veľmi obľúbená u novozaložených firiem, pre ktorých je veľkým prínosom hlavne nízka cena.

sídlo

Cena je spôsobená tým, že sídlo nemá fyzickú podobu keďže sa jedna o službu. Cena za túto službu sa pohybuje v Bratislave mesačne od 10€ až do nejakých 30€. Záleží to od balíčku služieb, ktorý si vyberiete. Výhoda služby virtuálneho sídla v Bratislave spočíta v tom, že ide o veľkomesto, ktoré láka mnohých zákazníkov. Adresa v Bratislave, preto vzbudzuje, a tiež robí z vašeho sídla dobrý dojem, ktorí môžete ešte potvrdiť a vylepšiť vašimi podnikateľskými zručnosťami či schopnosťami. Firmy, ktoré vznikli len nedávno nevedia, ako sa im v ich podnikaní bude dariť. Aj, preto je tato služba, ktorá im umožňuje vlastniť svoje oficiálne sídlo často krát lepšou a výhodnejšou voľbou, ako sú prenájmy rôznych priestorov. Virtuálne sídlo sa navyše hodí aj podnikateľom či firmám, ktoré pre svoju podnikateľskú činnosť nepotrebujú, žiadne fyzické priestory. Vykonávajú, teda prácu, ktorá si žiadnu plochu či priestor nevyžaduje.

sídlo

Pre takéto firmy by bol prenájom kancelárie či bytu len zbytočným nákladom, ktorý by pre nich nemal žiadne opodstatnenie. Jednať sa môže o firmy s administratívnym zameraním, firmy, ktoré ponúkajú poradenstvo či firmy, ktoré sa venujú IT sektoru. Okrem toho, že ste právoplatný majiteľ virtuálneho sídla a zároveň spĺňate aj jednu zo základných podmienok pre vznik spoločnosti či firmy máte možnosť využívať aj doplnkové služby. Jednať sa môže o pre posielanie či skenovanie prijatej pošty, posielanie notifikácie po každej prijatej pošte, či zásielky.