Priateľ bol na peniaze

Odjakživa o mňa chlapci mali záujem. Na strednej som spoznala jedného chlapca, ktorý sa mi zapáčil. Ale pretože som bola z dosť bohatej rodiny, tak som ostatným nedávala najavo, že som bohatá. Nechcela som totiž, aby som sa niekomu páčila iba preto, že mám peniaze. Lenže poznáte to, takéto „novinky“ sa ľahko rozšíria po celej škole rýchlosťou blesku. A stalo sa to, že môj idol, ktorého som sledovala, si ma všimol. On vedel o tom, že mám peniaze. Ja som si myslela, že o tom nevie. Každopádne sme sa dali do reči a zistila som, že máme veľa spoločných vecí a že si rozumieme. Bola som z toho nadšená. Napokon si ma po dvoch rokoch, čo sa mi páčil, všimol. Lenže ono to nebolo len tak.

s

V momente, keď sa dozvedel, že som z bohatej rodiny, si ma začal všímať. Lenže ma to vôbec nedošlo a myslela som, že sa mu páčim ja ako osoba a nie to, koľko mám peňazí. Tak sme spolu randili, po čase sme dorobili obaja školu a on ma požiadal o ruku. A ja som nadšene súhlasila. Lenže som vôbec ani netušila, čo chystá. Chcel si ma zobrať preto, aby získal peniaze. Postupom času som si začala všímať to, že vždy keď sme niekam šli (napríklad do reštaurácie, alebo tak), tak si akoby vždy „zabudol“ kreditnú kartu, alebo peniaze doma.

s

A tak som vždy všetko platila ja. A to samozrejme nebolo len v reštauráciách, ale aj v iných obchodoch s oblečením a podobne. Začalo mi to dochádzať až po pár rokoch, že zo mňa vlastne iba žmýkame peniaze. A vtedy som sa naštvala, pretože som zistila, že ma má iba na peniaze. A nielen to, ako bonus k tomu som našla http://www.extra.cz/sagvan-tofi-ztratil-obcanku-a-kreditky-nasla-je-zena-ktera-zpevaka-hleda-na-facebooku v jeho telefóne erotické smsky, ako sa dohovára na sex privat privatportal s nejakou ženou. To som už myslela, že sa zbláznim. Ten pocit, že som bola celé tie roky využívaná len na peniaze, ma fakt ničil a bolo mi z toho zle a môžem vám povedať, že takú zradu už v živote nechcem zažiť.